Aktuálně

 

OTEVŘENÁ HERNA  probíhá PONDĚLÍ a STŘEDA od 9.00 – 12.00 hodin. S Lucií Kuttichovou nebo s  Míšou Neuhoferovou si užijete dopoledne plné básniček, říkanek, pohybu a tvoření. Cena 30,- Kč .

Vždy od 10.00 – 10.30 hodin je nabídnut řízený program zaměřený na výtvarné aktivity, procvičení jemné a hrubé motoriky, pohyb, říkanky a písničky.

Každý pátek vložen program na další týden na našich FCB stránkách Mateřského centra Tykadlo – www.facebook.com/mctykadlo 


ČERVEN

Pátek 3. a 9. 6. Od 9.30 – 11.30 hodin

KURZ MASÁŽÍ DĚTÍ A KOJENCŮ

Pro rodiče a jejich děti. Přijďte si zpestřit denní režim, uvolnit se, oddychnout si a užít si voňavé doteky se svými dětmi a s lektorkou Petrou Pomajbíkovou /www.mimiporadna.cz/. Během kurzu se naučíte celkovou masáž dítěte, tzn. masáž nohou, bříška, hrudníčku, rukou, obličeje a zádíček. Naučíte se krátké relaxaci, seznámíte se s využitím aromaterapie k léčbě běžných dětských nemocí. Kurz je rozdělen na dvě lekce, na kterých si vyzkoušíte různé rostlinné a éterické olejíčky a dozvíte se o jejich působení a využití v praxi. Ukážeme si, jak lze doteku využít k relaxaci a navodit pocit pohody u dětí, které masáže přijímají, i u dospělých, které je provádějí.

Cena: 850,- Kč za obě lekce

Přihlášky do 31. 5. 2017 na email: eva@ddm-mikado.cz, Telefon: 739 084 971.

 

Pondělí 5. 6. Od 15.30 – 17.00 hodin

SETKÁNÍ PODPŮRNÉ SKUPINY KOJÍCÍCH MAMINEK

Pro těhotné a kojící maminky. Volné téma – Vše co vás o kojení zajímá, si můžete v Setkání popovídat s certifikovanou laktační poradkyní Katarínou Konopíkovou (www.kojimlitomysl.webnodee.cz). Podpůrná skupina se bude scházet každé 1. Pondělí v měsíci. Přihlásit se do skupiny můžete nejpozději 2 dny před setkáním Kataríně Konopíkové na tel. 608 375 333.

Cena: 60,- Kč